Elektroniczna Skrzynka Podawcza
0

0

E-LEADER szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu dla mieszkańców gmin: Moszczenica, Ujazd, Będków, Czarnocin0

0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 WYDARZENIA
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Referent ds. funduszu alimentacyjnego i pomocy społecznej

Kierownik  Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ujeździe z siedzibą w Osiedlu Niewiadów, informuje, że w wyniku otwartego  naboru na zastępstwo  stanowisku referenta ds. funduszu alimentacyjnego i pomocy społecznej od 09.03.2016 zostanie zatrudniona  Pani Agnieszka Stoś.

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Piętnaście osób złożyło dokumenty, 13 osób spełniało wymogi formalne, z trzema osobami przeprowadzono rozmowę kwalifikacyjną.

Informacja opublikowana przez:
  dnia 7 2016 godz. 11:32

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

Ogłoszenie o naborze na zastępstwo na stanowisko Referent ds. funduszu alimentacyjnego i pomocy społecznej

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ujeździe z siedzibą Osiedle Niewiadów blok 8 lokal B

Oferowane stanowisko:
  Referent ds. funduszu alimentacyjnego i pomocy społecznej

Wymiar czasu:
  1 etat

Miejsce składania ofert:
  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ujeździe z siedzibą Osiedle Niewiadów blok 8 lokal B 97-225 Ujazd

Wymagania:

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa o pracę na czas określony na zastępstwo, przewidywany termin zatrudnienia 7 kwiecień 2016 r.

Wymagania niezbędne:

  • Obywatelstwo polskie
  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych
  • Wykształcenie  średnie  lub wyższe –preferowany kierunek administracyjny
  • Niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie; w szczególności za przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu, działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karne skarbowe
  • Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku

Wymagania dodatkowe :

  • Znajomość przepisów ustawy o samorządzie gminnym i ustawy o pomocy osobom  uprawnionym do alimentów oraz ustawy o pomocy społecznej.
  • Znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
  • Znajomość obsługi systemów informatycznych (Pakiet MS Office, program Sygnity do obsługi funduszu alimentacyjnego oraz programu Pomost – pomoc społeczna)
  • Preferowane ukończone szkolenia z zakresu funduszu alimentacyjnego,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Samodzielność, terminowość, systematyczność, odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie wniosków w  sprawie świadczeń z funduszu alimentacyjnego,
  • Kompletowanie dokumentacji oraz prowadzenie postępowania w sprawach o przyznanie świadczeń z funduszu alimentacyjnego,
  • Przygotowywanie decyzji przyznające świadczenia  z funduszu alimentacyjnego, prowadzenie postępowań wobec dłużników alimentacyjnych łącznie z windykacją zaległości alimentacyjnych ,
  • Przygotowywanie list wypłat przyznanych świadczeń,
  • Opracowywanie decyzji świadczeń z pomocy społecznej,
  • Obsługa programów komputerowych świadczeń rodzinnych i funduszu             alimentacyjnego,
  • Sporządzanie sprawozdań ze świadczeń  z pomocy społecznej i funduszu alimentacyjnego,
  • Przekazywanie do biura informacji gospodarczej informacji o zobowiązaniach dłużnika alimentacyjnego

Wymagane dokumenty:

  • List motywacyjny,
  • CV
  • Kwestionariusz osobowy
  • Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających  doświadczenie zawodowe i nabyte umiejętności( kursy , szkolenia)
  • Oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku referenta ,
  • Oświadczenie kandydata wyrażające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb związanych z naborem (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych)
  • Oświadczenie  kandydata , że nie był karany za przestępstwa popełnione umyślnie oraz , że nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne.

Dodatkowe informacje:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Ujeździe z siedzibą Osiedle Niewiadów blok 8 lokal B,  w godzinach pracy Ośrodka tj. od poniedziałku do piątku od 8.30 do 14.30 lub przesłać pocztą na adres:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w  Ujeździe z siedzibą Osiedle Niewiadów blok 8 lokal B 97-225 -Ujazdw zamkniętej kopercie z dopiskiem: Referent ds. Funduszu Alimentacyjnego w terminie do 29.02 2016 r. do godziny 15.00 (decyduje data wpływu oferty do GOPS w Ujeździe).

O terminie przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

Kontakt – Liliana Wilkowska – kierownik 44-710-18-63

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Zimnicki Adam dnia 16 2016

  dnia 16 2016 godz. 15:11
Liczba odsłon:
  694 od 16 2016 godz. 15:11  (średnio 0.22 odsłon/dobę)

Urząd Gminy w Ujeździe, Plac Kościuszki 6 97-225 Ujazd
tel. 44 719-21-23, 719-21-29, 719-23-61, 719-23-01
fax. 44 719-21-29 wew. 47
ugujazd@ujazd.com.pl