Elektroniczna Skrzynka Podawcza
0

0

E-LEADER szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu dla mieszkańców gmin: Moszczenica, Ujazd, Będków, Czarnocin0

0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Sekretarz Gminy Ujazd

Wójt Gminy Ujazd informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko Sekretarza Gminy Ujazd zostąła wybrana Pani Beata Potemska zam. Konstantynów Łódzki.

Panie Beata Potemska spełniła wymagania formalne i dodatkowe określone w ogłoszeniu o naborze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka wykazała się wiedzą merytoryczną polegającą na bardzo dobrej znajomości zagadnień w zakresie wykonywania zadań na stanowisku Sekretarza Gminy Ujazd. Posiadane umiejętności, predyspozycje, wiedza, doświadczenie oraz osobowość kandydatki rokują prawidłowe wykonywania zadań na w/w stanowisku.

Informacja o Wynikach Naboru Na Stanowisko Sekretarza Gminy Ujazd

  Dariusz Adamiec [Inspektor] dnia 0 0000

  dnia 30 2015 godz. 11:49

OGŁOSZENIE O NABORZE NA SEKRETARZA GMINY

  Wójt Gminy Ujazd

Oferowane stanowisko:
  Sekretarz Gminy Ujazd

Wymiar czasu:
  pełny tat

Miejsce składania ofert:
  Urząd Gminy w Ujeździe plac Kościuszki 6, 97-225 Ujazd

Wymagania:

Warunki pracy na stanowisku:

  • praca jednozmianowa,
  • narzędzia pracy – komputer i sprzęt biurowy,
  • bezpieczne warunki pracy na stanowisku,
  • stanowisko pracy znajduje się na parterze budynku, budynek nie jest przystosowany dla osób z dysfunkcją ruchu.

Wymagania niezbędne:

  • obywatelstwo polskie (nie przewiduje się możliwości zatrudnienia cudzoziemców),
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • nieposzlakowana opinia,
  • wykształcenie: wyższe,
  • staż pracy: co najmniej czteroletni staż pracy na stanowisku urzędniczym w jednostkach, o których mowa w art. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr z 2014 r. poz. 1202), w tym co najmniej dwuletni staż pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym w tych jednostkach lub co najmniej czteroletni staż pracy na stanowisku urzędniczym w jednostkach, o których mowa w w/w artykule, oraz co najmniej dwuletni staż pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym w innych jednostkach sektora finansów publicznych.

Wymagania dodatkowe:

  • wiedza z zakresu ustaw: o samorządzie gminnym, o pracownikach samorządowych,
    o ochronie danych osobowych, o dostępie do informacji publicznej, o ochronie informacji niejawnych,
  • znajomość zasad funkcjonowania samorządu terytorialnego i procedur administracyjnych (KPA),
  • znajomość przepisów instrukcji kancelaryjnej,
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • dyspozycyjność, kreatywność, odpowiedzialność, samodzielność,
  • umiejętność biegłej obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,
  • wiedza z zakresu organizacji pracy w urzędzie.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • opracowywanie projektów zmian Regulaminu Organizacyjnego,
  • zarządzanie i nadzór nad organizacją pracy w Urzędzie oraz prowadzenie spraw związanych
    z doskonaleniem kadr,
  • przedkładanie Wójtowi propozycji dotyczących usprawnienia pracy Urzędu,
  • współpraca z Radą Gminy i nadzór nad przygotowywaniem projektów uchwał Rady Gminy,
  • wykonywanie funkcji zwierzchnika służbowego wobec Kierowników Referatów,  samodzielnych stanowisk oraz kierowników jednostek organizacyjnych bezpośrednio mu podległych,
  • wnioskowanie w sprawach awansów, nagród, wyróżnień, odznaczeń, itp.,
  • wnioskowanie w sprawach zastosowania sankcji służbowych i dyscyplinarnych z tytułu niewłaściwego wywiązywania się z obowiązków pracowników Urzędu Gminy,
  • prowadzenie kontroli wewnętrznej,
  • określenie celów i zadań dla poszczególnych referatów i stanowisk pracy,
  • pełnienie obowiązków pełnomocnika ochrony informacji niejawnych,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów,
  • nadzorowanie skutecznego sposobu publikacji prawa miejscowego, obwieszczeń oraz wszelkiego rodzaju informacji o charakterze publicznym poprzez publikację w BIP, koordynowanie działań w zakresie udostępniania informacji publicznej w urzędzie,
  • nadzór nad opracowaniem strategii rozwoju gminy i innych strategicznych dokumentów,
  • koordynowanie i nadzór nad pozyskiwaniem finansowania zewnętrznego w postaci między innymi funduszy unijnych,
  • nadzór nad prowadzeniem spraw z zakresu kontroli zarządczej,
  • koordynowanie spraw z zakresu współpracy z przedsiębiorcami.

Oferta musi zawierać:

  • CV z listem motywacyjnym,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, doświadczenie zawodowe, ewentualne dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje,
  • kserokopie świadectw pracy i/lub w przypadku pozostawania w stosunku pracy zaświadczenie o zatrudnieniu potwierdzające wymagany staż pracy,
  • osoby niepełnosprawne – kopię dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność,
  • oświadczenie kandydata  o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu
    z pełni praw publicznych oraz że nie toczy się wobec kandydata postępowanie karne,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Kserokopie dokumentów winny być poświadczone za zgodność z oryginałem (poświadczenia może dokonać osoba składająca dokumenty)

Za datę doręczenia uważa się datę otrzymania dokumentów przez Urząd  (datę wpływu). Dokumenty doręczone po w/w terminie składania dokumentów nie będą rozpatrywane.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV, powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014, poz. 1182, poz. 1662)

  Bogus Honorata [Kierownik Referatu] dnia 11 2015

  dnia 11 2015 godz. 15:35

Urząd Gminy w Ujeździe, Plac Kościuszki 6 97-225 Ujazd
tel. 44 719-21-23, 719-21-29, 719-23-61, 719-23-01
fax. 44 719-21-29 wew. 47
ugujazd@ujazd.com.pl