Elektroniczna Skrzynka Podawcza
0

0

E-LEADER szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu dla mieszkańców gmin: Moszczenica, Ujazd, Będków, Czarnocin0

0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Zaproszenie do składania ofert na Pełnienie funkcji koordynatora projektu Wiedza droga do sukcesu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

  Gmina Ujazd

Oferowane stanowisko:
  Koordynator projektu

Wymiar czasu:
  01.08.2014r. - 30.06.2015r.

  Urząd Gminy w Ujeździe Plac Kościuszki 6 , 97-225 Ujazd Sekretarian lub drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej: ugujazd@ujazd.com.pl

Wymagania:

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy wykażą, że spełniają następujące warunki:

Wiedza i doświadczenie

  • posiadają doświadczenie w zarządzaniu projektami współfinansowanymi z środków Europejskiego Funduszu Społecznego lub posiadają ukończone studia podyplomowe z pozyskiwania, rozliczania lub zarządzania projektami realizowanymi ze środków unijnych lub pokrewne bądź mają ukończone kursy z zarządzania, rozliczania projektów unijnych potwierdzone stosownymi certyfikatami
  • posiadają doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz wiedzę z zakresu równości szans Kobiet i Mężczyzn
  • posiadają doświadczenie w pracy administracyjno - biurowej

Wykształcenie i kwalifikacje zawodowe

  • posiadają wykształcenie wyższe

Dodatkowe uprawnienia

  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;

  • biegła znajomość zagadnień dotyczących funduszy strukturalnych UE, Wytycznych oraz zasad finansowania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki;

  • umiejętność zarządzania i administrowania projektem unijnym;

Zakres obowiązków:

Do obowiązków Zleceniobiorcy należeć będzie :

1. Zarzadzanie merytoryczne i finansowe projektu (w tym kontrola merytoryczna faktur i płatności)

2. Planowanie, nadzorowanie, koordynowanie oraz organizowanie prawidłowej realizacji Projektu zgodniej z harmonogramem, celami i wskaźnikami;

3. Zorganizowanie rekrutacji w obu Placówkach Oświatowych (powołanie komisji rekrutacyjnej) opracowanie i prowadzenie dokumentacji rekrutacyjnej, organizowanie i prowadzenie procesu rekrutacji;

4. Kierowanie pracą biura Projektu, organizacja i kontrola zadań realizowanych w ramach projektu;

5. Zapewnienie właściwej komunikacji wewnątrz zespołu projektowego; nadzorowanie i koordynowanie pracy zespołu.

6. Sprawowanie kontroli nad jakością działań;

7. Kierowanie wykonaniem projektu w formie nadzoru merytorycznego i technicznego oraz sprawowanie kontroli nad zgodnością działań z wnioskiem o dofinansowanie, harmonogramem realizacji projektu, umową o dofinansowanie oraz dokumentami programowymi;.

8. Zarządzanie zmianami w projekcie, w tym podejmowanie po konsultacjach z kadrą zarządzającą wiążących decyzji dotyczących realizacji projektu;

9. Planowanie działań i wywiązywanie się z wskaźników. Dokonywanie systematycznej kontroli uzyskanych wskaźników i rezultatów;

10. Sporządzanie części merytorycznej wniosków o płatność;

11. Sprawowanie nadzoru nad realizacją całości projektu (w szczególności rekrutacją, wsparciem i ewaluacją), w tym czynnościami pozostałego personelu projektu i zawieranych z nimi umów;

12. kontrola zajęć i współpraca z prowadzącymi zajęcia w celu realizacji planowanych działań i osiągnięcia zamierzonych rezultatów;

13. Kontakty z Instytucją Pośredniczącą i Beneficjentami Ostatecznymi;

14. Reprezentowanie projektu na zewnątrz;

15. Zapewnienie przestrzegania na każdym etapie realizacji projektu zasady równości szans kobiet i mężczyzn;

16. Opracowanie i przeprowadzenie początkowej (09.2014r.) i końcowej (05.2015r.) ankiety ewaluacyjnej oraz ich wyników - raportów z ewaluacji projektu (05.2015r.);

17. Nadzór nad zgodnością realizacji Projektu z wytycznymi Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (PO KL);

18. Opracowanie kluczowych dokumentów związanych z realizacją Projektu (w tym: regulaminów, formularzy, dokumentów związanych z organizacją promocji Projektu

19. Nadzór nad prowadzeniem informacji i promocji Projektu w tym opracowanie projektu materiałów promocyjno informacyjnych projektu;

20. Nadzór i koordynowanie ochroną danych osobowych w zakresie realizacji projektu (PEFS);;

21. Podejmowanie decyzji (po konsultacjach z kadrą zarządzającą spotkania minimum raz w miesiącu

Wymagane dokumenty:

Wykaz załączników do SIWZ

Załącznik nr 1                     Formularz oferty - wzór

Załącznik nr 2                     Curriculum Vitae – wzór

Załącznik nr 3                     Oświadczenie o zaangażowaniu w realizację projektów realizowanych w ramach  NSRO – wzór

Załącznik nr 4                     Oświadczenie o braku powiązań kapitałowych- wzór

Załącznik nr 5                     Oświadczenie o wymaganych uprawnieniach w zakresie niezbędnym do wykonania    zamówienia

Załącznik nr 6                     Oświadczenie o odpowiedzialności karnej

Załącznik nr 7                     Wzór umow

Link do pobrania załączników:   http://www.ujazd.bip.cc/index.php?p=tender&det=278

VII. Wykaz oświadczeń lub dokumentów, jakie mają złożyć Wykonawcy w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu a także wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania:

  1. Curriculum Vitae – wzór stanowi załącznik nr 2

  2. Dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje w zakresie niezbędnymdo wykonania zamówienia.

  3. Oświadczenie o zaangażowaniu w realizację projektów współfinansowanych ze środków unijnych– wzór stanowi załącznik nr 3

  4. Oświadczenie o braku powiązań kapitałowych- wzór stanowi załącznik nr 4

  5. Oświadczenie o wymaganych uprawnieniach w zakresie niezbędnym do wykonania zamówienia –wzór stanowi załącznik Nr 5

  6. Oświadczenie o odpowiedzialności karnej – wzór stanowi załącznik nr 6

    Dokumenty są składane w oryginale lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez Wykonawcę

VIII. Sposób przygotowanie oraz termin złożenia oferty:

Ofertę należy: złożyć w formie pisemnej w języku polskim (osobiście, pisemnie : listem, faksem, e-maile - skan oryginału dokumentu) na Formularzu Oferty w siedzibie Zamawiającego: Urząd Gminy Ujazd, Plac Kościuszki 6, 97-225 Ujazd.

Termin składania ofert upływa w dniu 31.07.2014r.

Oferta otrzymana przez Zamawiającego po terminie składania ofert zostanie niezwłocznie zwrócona Wykonawcy.

Formularz oferty oraz dokumenty sporządzane przez Wykonawcę powinny być podpisane przez Wykonawcę lub osoby upoważnione do składania oświadczeń woli w imieniu Wykonawcy.

IX. Zawartość oferty i sposób jej przedstawienia

Oferta powinna zawierać

formularz ofertowy - sporządzony zgodnie z załącznikiem nr 1 do zapytania ofertowego oraz wypełnione załączniki nr 2, 3, 4, 5, 6

Wykonawca powinien umieścić oryginał oferty wraz z wymaganymi dokumentami w jednym, zamkniętym opakowaniu zaadresowanym na adres Zamawiającego Urząd Gminy Ujazd, Plac Kościuszki 6, 97-225 Ujazd - zawierającym oznaczenie: Oferta na Pełnienie funkcji koordynatora projektu „Wiedza drogą do sukcesu”

X.  Kryterium oceny ofert

Przy ocenie ofert zamawiający będzie kierował się kryterium ceny 100% Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta z najniższą ceną.

XI.   Opis sposobu obliczenia ceny oferty

Wykonawca podaje w ofercie  cenę ryczałtową za realizację całości przedmiotu zamówienia oraz wynagrodzenie miesięczne (ryczałt miesięczny)

Cena ryczałtowa musi zawierać wszystkie koszty Wykonawcy związane z realizacją zamówienia.

XII. Wykluczenie z postępowania

Nie spełnienie warunków określonych w punkcie VI niniejszego zapytania skutkować będzie wykluczeniem z postępowania.

XIII. ISTOTNE POSTANOWIENIA UMOWNE

  1. Przedmiotem Pełnienie funkcji koordynatora projektu „Wiedza drogą do sukcesu” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

  2. Zleceniodawca zleca, a zleceniobiorca zobowiązuje się do wykonania obowiązków koordynatora projektu Wiedza drogą do sukcesu” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałania 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych.

  3. Termin realizacji przedmiotu umowy od 01.08.2014r do 30.06.2015r. (11miesięcy)

  4. Zamawiający wymaga, aby osoba wykonujące przedmiot umowy posiadałyco najmniej wykształceniewyższeposiadały odpowiednie zdolności organizacyjne i wystarczającą znajomość formalno – prawnych aspektów realizacji projektów współfinansowanych ze środków unijnych, w tym w zakresie polityki równych szans.

  5. Zapłata wynagrodzenia nastąpi na podstawie faktur / rachunków częściowych – miesięcznych wystawianych  po otrzymaniu prawidłowo wystawionej faktury VAT / rachunku

  6. W przypadku osób nie prowadzących działalności gospodarczej Zamawiający dokona stosownych potrąceń zgodnie z przepisami o systemie ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowym od osób fizycznych.

  7. Podstawą do wystawienia faktur / rachunków częściowych (miesięcznych) będzie przedłożenie Zleceniodawcy karty czasu pracy.

  8. Koordynator zobowiązany będzie do prowadzenia ewidencji godzin pracy zaangażowanych w realizację zadań w ramach niniejszej umowy.

Wynagrodzenie, o którym mowa, współfinansowane jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wzór umowy stanowi załącznik Nr 7 do niniejszego zapytania ofertowego.

XIII. Kontakt z wykonawcą

Osobami upoważnionymi do kontaktu z Wykonawcami są:

W zakresie proceduralnym:

Ewelina Chylińska – Inspektor ds. pozyskiwania Funduszy unijnych i zamówień publicznych

tel./fax 44 719 21 23 w. 48, 44 719 21-29 w. 47

  Chylińska Ewelina [Inspektor] dnia 27 2014

  dnia 30 2014 godz. 12:32

Urząd Gminy w Ujeździe, Plac Kościuszki 6 97-225 Ujazd
tel. 44 719-21-23, 719-21-29, 719-23-61, 719-23-01
fax. 44 719-21-29 wew. 47
ugujazd@ujazd.com.pl