Elektroniczna Skrzynka Podawcza
0

0

E-LEADER szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu dla mieszkańców gmin: Moszczenica, Ujazd, Będków, Czarnocin0

0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Nabór na stanowisko Inspektora ds zamówień publicznych

  Wójt Gminy Ujazd

  Inspektora ds zamówień publicznych w Urzędzie Gminy w Ujeździe

Wymiar czasu:
  1/1 etat

  sekretariacie (pok. 1) Urzędu Gminy w Ujeździe, plac Kościuszki 6, 97-225 Ujazd

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

Osoba musi spełniać wymagania wynikające z art. 6 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223. poz. 1458 ze zmianami) oraz Zarządzenia Nr 170/29/2009 Wójta Gminy Ujazd z dnia 22 kwietnia 2009 r. w sprawie ustalenia Regulaminu Wynagradzania Pracowników w Urzędzie Gminy w Ujeździe (ze zmianami), tzn.:

1) posiadać obywatelstwo polskie (nie przewiduje się możliwości zatrudnienia cudzoziemców),

2) posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych,

3) nie być skazaną prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

4) posiadać :

- wykształcenie wyższe o kierunku: prawo, administracja, ekonomia, zarządzanie oraz co najmniej 3 -letni staż pracy;

5) cieszyć się nieposzlakowaną opinią.

Wymagania dodatkowe:

2.1.Predyspozycje osobowościowe

1) komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

2) dyspozycyjność, kreatywność, odpowiedzialność, samodzielność.

2.2. Umiejętności zawodowe:

1) znajomość przepisów:

a) ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. prawo zamówień publicznych,

b) ustawy z dnia z dnia 14 czerwca 1960 r. kodeks postępowania administracyjnego,

c) przepisów instrukcji kancelaryjnej,

d) ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym,

e) ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych,

2) umiejętność obsługi komputera w zakresie obsługi poczty elektronicznej, edytora tekstów WORD, posługiwania się Internetem,

3) mile widziane studia podyplomowe z zamówień publicznych.

Zakres obowiązków:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

1) Opracowywanie rocznego planu zamówień publicznych przewidzianych do realizacji przez Urząd Gminy lub publikacja wstępnego ogłoszenia informacyjnego o planowanych w ciągu 12 miesięcy zamówieniach o znacznej wartości lub planowanych umowach ramowych przewidujących udzielanie takich zamówień.

2) Prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane, dostawy, usługi
w trybach przewidzianych w ustawie prawo zamówień publicznych zgodnie z przepisami cytowanej ustawy oraz dyrektywami Unii Europejskiej, Banku Światowego itp., a w szczególności:

a) przygotowanie dokumentów celem ogłaszania przetargów (opisu przedmiotu zamówienia dokonuje stanowisko merytoryczne),

b) ogłaszanie przetargów,

c) sporządzanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia,

d) udzielanie oferentom wyjaśnień dotyczących zapisów w specyfikacji, dokumentacji technicznej, kosztorysach ofertowych itp.,

e) udział w pracach Komisji Przetargowej oraz merytoryczna obsługa tej Komisji;

f) udział w rozprawach przed Krajową Izbą Odwoławczą,

g) sporządzanie protokołów postępowania o zamówienia publiczne.

3) Dokonywanie zamówień z wolnej ręki, zlecanych przez Wójta Gminy, Sekretarza bądź Kierownika Referatu.

4) Prowadzenie rejestru postępowań udzielanych na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych.

5) Prowadzenie ewidencji udzielonych zamówień, w stosunku do których ustawy o zamówieniach publicznych nie stosuje się.

6) Koordynacja udzielania zamówień publicznych w Urzędzie Gminy.

7) Nadzór nad postępowaniem prowadzonym przez inne stanowiska organizacyjne Urzędu
w zakresie udzielania zamówień publicznych w trybie „zapytania o cenę” i „z wolnej ręki” oraz postępowań udzielania zamówień zwolnionych z obowiązku stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych.

8) Prowadzenie spraw związanych z przyjmowaniem i zwalnianiem wadiów, w tym występowanie
w wnioskiem do Referatu Księgowości.

9) Prowadzenie spraw związanych z przyjmowaniem i zwalnianiem zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

10) Wykonywanie innych czynności zmierzających do wyłonienia wykonawcy – dostawcy wynikające
z ustawy Prawo zamówień publicznych.

11) Sporządzanie sprawozdań o udzielonych zamówieniach publicznych.

Opracowanie projektów wewnętrznych aktów normatywnych, wzorów dokumentacji oraz wzorców postępowania w sprawach zamówień publicznych oraz zamówień, w stosunku do których ustawy
o zamówieniach publicznych nie stosuje się.

Wymagane dokumenty:

  1. Wymagane dokumenty:

1) List motywacyjny;

2) Kwestionariusz osobowy lub curriculum vitae;

3) Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie;

4) Kserokopia dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe i staż pracy;

5) Kserokopia dokumentów potwierdzających posiadanie innych umiejętności (zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach);

6) Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;

7) Oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe;

8) Osoby niepełnosprawne – kopię dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.

Kserokopie dokumentów winny być poświadczone za zgodność z oryginałem (poświadczenia może dokonać osoba składająca dokumenty)

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie (pok. 1) Urzędu Gminy w Ujeździe, plac Kościuszki 6, 97-225 Ujazd, w terminie do dnia 17 marca 2014 r.

Aplikacje, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

W trakcie naboru zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna i test kwalifikacyjny. O terminie testu kwalifikacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej osoby, które prawidłowo złożyły dokumenty aplikacyjne zostaną powiadomione telefonicznie..

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (www.ujazd.bip.cc ) oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV, powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

» Pliki powiązane:

formularz opisu stanowiska pracy
formularz opisu stanowiska pracy - wersja pdf.

  Adamiec Dariusz [Inspektor] dnia 3 2014

  dnia 3 2014 godz. 12:46

Urząd Gminy w Ujeździe, Plac Kościuszki 6 97-225 Ujazd
tel. 44 719-21-23, 719-21-29, 719-23-61, 719-23-01
fax. 44 719-21-29 wew. 47
ugujazd@ujazd.com.pl