Elektroniczna Skrzynka Podawcza
0

0

E-LEADER szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu dla mieszkańców gmin: Moszczenica, Ujazd, Będków, Czarnocin0

0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Nabór na stanowisko pomoc nauczyciela

  Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Ujeździe

Oferowane stanowisko:
  pomoc nauczyciela

Wymiar czasu:
  1/1 etatu

Miejsce składania ofert:
  Przedszkole Samorządowe w Ujeździe

Wymagania:

Wymagania podstawowe:

-          wykształcenie co najmniej średnie

-          zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do pracy na w/w stanowisku

Wymagania dodatkowe:

a)      książeczka zdrowia

b)      umiejętność pracy z dziećmi

c)      przestrzeganie podstawowych zasad moralnych

d)     kreatywność, umiejętność podejmowania decyzji,

e)      zdolność i otwartość na komunikowanie się w grupie pracowniczej i poza nią

f)       poczucie odpowiedzialności

g)     wysoka kultura osobista

h)      mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

Zakres obowiązków:

Obowiązki ogólne:

  1. Pomoc nauczyciela współpracuje z nauczycielką grupy, z dyrektorem oraz innymi nauczycielami w wychowaniu dzieci, współdziała ze sprzątaczką w utrzymaniu ładu i porządku  oraz dba o należytą dyscyplinę pracy.
  2. Pomoc nauczyciela zobowiązana jest do pełnienia swoich obowiązków w czasie ustalonym w umowie o pracę  oraz  miejscach określonych w organizacji  pracy grupy i przedszkola.
  3. Pomoc nauczyciela zobowiązana jest do przestrzegania ustalonego czasu pracy i wykorzystywania go w sposób efektywny.
  4. W czasie pracy, pomocy nauczyciela nie wolno oddalać się  z terenu przedszkola bez zezwolenia dyrektora.
  5. Pomoc nauczyciela ma obowiązek przestrzegać ustalonego porządku i regulaminu pracy, przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, przeciwpożarowych oraz norm i zasad zawartych  w regulaminach oraz zarządzeniach wewnętrznych dyrektora przedszkola.
  6. Pomoc nauczyciela winna cechować:

                  -          sumienność i punktualność w wykonywaniu obowiązków służbowych

-          troska o ład i porządek w przedszkolu

-          dbałość o należyty stan mienia przedszkolnego

-          poszanowanie przełożonych

-          uprzejmość, życzliwość w stosunku do nauczycielek, rodziców i interesantów

-          właściwa kultura życia codziennego

Obowiązki szczegółowe

  1. Spełnianie czynności opiekuńczych i obsługowych w stosunku do wychowanków zlecane przez nauczycielkę oddziału oraz inne czynności wynikające z rozkładu zajęć dzieci w ciągu dnia:

-          pomoc nauczycielce w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej

-          spełnianie w stosunku do dzieci czynności obsługowych

-          uczestniczenie w wycieczkach i spacerach  dzieci

-          organizowanie wypoczynku dzieci

-          utrzymywanie w ładzie i porządku przydzielonego oddziału

-          dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz zabezpieczenie mienia przedszkola

  1. Czuwanie nad bezpieczeństwem i estetycznym wyglądem dzieci:

-          pomoc nauczycielce w ubieraniu i rozbieraniu dzieci w sali i szatni

-          pomoc w opiece nad dziećmi podczas spacerów i wycieczek

-          czuwanie nad należytym spożywaniem posiłków przez dzieci

-          przygotowanie do posiłków, pomoc w czasie spożywania posiłków przez dzieci

-          pomoc nauczycielce podczas zajęć,

-          udział w przygotowaniu pomocy do zajęć,

-          udział w dekorowaniu sali,

-          czuwanie nad należytą higieną dzieci

-          pomoc dzieciom przy czynnościach higienicznych w łazience

-          pomoc nauczycielce w roztaczaniu opieki nad dzieckiem chorym do czasu przybycia rodzica

-          usuwanie wszelkich dostrzeżonych braków i błędów grożących wypadkiem lub mogących przynieś szkodę zdrowiu dzieci. Jeśli usunięcie ich we własnym zakresie nie jest możliwe, zgłaszanie dyrektorowi przedszkola

-          otaczanie dziecka opieką od chwili przyjazdu autobusem szkolnym lub przejęcia dziecka  od osoby przyprowadzającej je do przedszkola

-          czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci w szatni i łazience oraz na placu zabaw

-          czuwanie nad zgodnym z przepisami prawa wydawanie dzieci odchodzących do domu

  1. Dbałość o zabezpieczenie placówki w godzinach pracy.

-          kontrola zamknięcia drzwi wejściowych

-          otwieranie drzwi rodzicom

  1. Dbałość o zabezpieczenie placówki po zakończeniu pracy:

-          sprawdzenie kurków wodociągowych

-          wygaszenie świateł na sali i w pomieszczeniach przyległych

-          zamknięcie drzwi i okien w sali zabezpieczenie kluczy

Wymagane dokumenty:

a)      życiorys (CV)

b)      list motywacyjny

c)      dokumenty potwierdzające poziom wykształcenia ( kopie lub odpis)

d)     inne dodatkowe dokumenty poświadczające inne posiadane kwalifikacje i umiejętności, ( kopie)

e)      świadectwa pracy

f)       zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia pozwalającym na pracę na stanowisku pomoc nauczyciela

g)      oświadczenie o tym, że nie toczy się przeciwko kandydatowi postępowanie karne lub dyscyplinarne, lub postępowanie o ubezwłasnowolnienie

Wymagane dokumenty: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.

Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie w  gabinecie dyrektora Przedszkola Samorządowego w Ujeździe  od dnia 31 grudnia 2013r. do dnia 3 stycznia 2014r. do godz. 15:30 z dopiskiem ,, Oferta na stanowisko pomocy nauczyciela w Przedszkolu Samorządowym w Ujeździe

  Adamiec Dariusz [Inspektor] dnia 30 2013

  dnia 30 2013 godz. 15:17

Urząd Gminy w Ujeździe, Plac Kościuszki 6 97-225 Ujazd
tel. 44 719-21-23, 719-21-29, 719-23-61, 719-23-01
fax. 44 719-21-29 wew. 47
ugujazd@ujazd.com.pl