Elektroniczna Skrzynka Podawcza
0

0

E-LEADER szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu dla mieszkańców gmin: Moszczenica, Ujazd, Będków, Czarnocin0

0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Pracownik Produkcji

  Start People Sp. z o.o.

Oferowane stanowisko:
  Pracownik produkcji

Wymiar czasu:
  ststem zmianowy (8 godzinny)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres piotrkow@startpeople.pl

(w temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska z nr ref. PP/U/06/2012)

bądź kontakt po numerem tel. 44 647 70 50 w godz. 10.00-16.00 (Pn. – Pt.)

Wymagania:

- Gotowość do podjęcia pracy w systemie II zmianowym (8 godzinnym)

- mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku

- ukierunkowanie na prace stałą

- dokładność, sumienność

- dobra organizacja pracy

- wysoka motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

 obsługa maszyn produkcyjnych oraz rozwiązywanie bieżących problemów w procesie produkcyjnym.

 zapewnienie produkcji zgodnie z normami jakościowymi

 angażowanie się w ograniczanie ilości braków.

 dbałość o stan techniczny maszyn i ewentualne zgłaszanie usterek

Dodatkowe informacje:

Stałe zatrudnienie na umowę o pracę

Miła atmosfera

  Adamiec Dariusz [Inspektor] dnia 25 2012

  dnia 25 2012 godz. 08:07

Urząd Gminy w Ujeździe, Plac Kościuszki 6 97-225 Ujazd
tel. 44 719-21-23, 719-21-29, 719-23-61, 719-23-01
fax. 44 719-21-29 wew. 47
ugujazd@ujazd.com.pl