Elektroniczna Skrzynka Podawcza
0

0

E-LEADER szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu dla mieszkańców gmin: Moszczenica, Ujazd, Będków, Czarnocin0

0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: referent ds księgowych

Kierownik Zespołu Obsługi Ekonomiczno – Administracyjnej Szkół w Ujeździe informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko, do zatrudnienia na stanowisku referenta d.s. księgowych wybrana została Pani Ewa Hejniak zamieszkała 97-225 Ujazd, ul. Orzeszkowej 6

  W dniu 14 stycznia 2014 r. o godzinie 13:00 odbyła się rozmowa z kandydatką, której dokumenty aplikacyjne spełniały wymagania formalne określone w ogłoszeniu z dnia 02 grudnia 2014 r. W wyniku przeprowadzonych czynności sprawdzających, które dotyczyły wymagań dodatkowych, w treści nawiązujących do specyfiki pracy na stanowisku referenta ds. księgowych w ZOEAS w Ujeźdz, Komisja kwalifikacyjna stwierdziła, że kandydatka wykazała się wymaganym poziomem wiedzy merytorycznej dotyczącej znajomości prawa oświatowego, rachunkowości, specyfiki funkcjonowania jednostki budżetowej, obsługi komputera. Wymienione kompetencje są niezbędne do świadczenia pracy na stanowisku referenta ds. księgowych. W związku z powyższym Komisja postanowiła jak wyżej.

  Dariusz Adamiec [Inspektor] dnia 20 2014

  dnia 20 2014 godz. 14:08

Nabór na stanowisko urzędnicze - referent ds księgowych

  Zespołu Obsługi Ekonomiczno – Administracyjnej Szkół w Ujeździe

Oferowane stanowisko:
  referent ds księgowych

Miejsce składania ofert:
  biuro ZOEAS (w budynku Zespołu Szkół w Osiedlu Niewiadów)

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

1) obywatelstwo polskie,  lub posiadać  obywatelstwo państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego    Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) – strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym.

2) wykształcenie minimum średnie,   ekonomiczne o kierunku – rachunkowość,

3) pełna zdolność do czynności prawnych,

4) niekaralność za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyśle przestępstwo skarbowe.

Wymagania dodatkowe:

a)             nieposzlakowana opinia;

b)             znajomość przepisów:

            - ustawy z dnia 27.08.2009 r. o finansach publicznych, (Dz. U. z  2013 r., poz. 885),

            - ustawy z dnia 29.09.1994 r. o rachunkowości, (Dz. U. z  2013 r., poz. 330, 613),

            - ustawy z dnia 8. 03.1990 r. o samorządzie gminnym, (Dz. Z  2013 r. poz. 594, 6,45)

            - ustawy z dnia 7.09.1991 r. o systemie oświaty, (Dz. U. z  2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm.)

            - ustawy z dnia 26.01.1982 r. Karta Nauczyciela, (Dz. U. z  2006 r. Nr 97, poz. 674 z późn. zm.).

            - ustawy z dnia 04.03.1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych, (Dz. U. z 2012 r. poz. 592   z późn. zm.).

3)  dyspozycyjność, kreatywność, odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

4) umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office i przeglądarki internetowej, znajomość programu Płatnik.

Zakres obowiązków:

1. Kompletowanie i analiza dokumentów niezbędnych do naliczania i potrącania wynagrodzeń, rozliczanie godzin ponadwymiarowych nauczycieli.

2. Rozliczanie godzin ponadwymiarowych nauczycieli

3. Naliczanie podatku i sporządzanie informacji podatkowych, naliczeń składki ZUS.

 4. Sporządzanie list płac dla pracowników placówek oświatowych.

5. Prowadzenie kart wynagrodzeń i ewidencji wypłat.

6. Wydawanie zaświadczeń, w tym  na potrzeby emerytalno – rentowe.

7. Przyjmowanie wniosków na stypendia, analiza merytoryczna, wypłacanie stypendiów i zasiłków szkolnych wnioskodawcom.

8. Prowadzenie pełnej dokumentacji związanej z dokonywaniem wypłat gotówkowych

Wymagane dokumenty:

1) List motywacyjny;

2) Kwestionariusz osobowy lub curriculum vitae;

3) Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie – kserokopia świadectwa ukończenia liceum, technikum, lub kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych;

4) Kserokopia dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,

5) Kserokopia dokumentów potwierdzających posiadanie innych umiejętności (zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach);

6) Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;

7) Oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie

  Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV, powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926  z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008  r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2008 r. Nr 223, poz. 1458)

  Adamiec Dariusz [Inspektor] dnia 2 2013

  dnia 2 2013 godz. 09:07

Urząd Gminy w Ujeździe, Plac Kościuszki 6 97-225 Ujazd
tel. 44 719-21-23, 719-21-29, 719-23-61, 719-23-01
fax. 44 719-21-29 wew. 47
ugujazd@ujazd.com.pl