Elektroniczna Skrzynka Podawcza
0

0

E-LEADER szansą na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu dla mieszkańców gmin: Moszczenica, Ujazd, Będków, Czarnocin0

0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja dla osób niesłyszących
0

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: bibliotekarz

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko nie została wybrana osoba

  przedłużenie okresu skaładania aplikacji

  Dariusz Adamiec [Inspektor] dnia 18 2013

  dnia 30 2013 godz. 15:12

Nabór na stanowisko bibliotekarza

  Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Ujeździe

Oferowane stanowisko:
  bibliotekarz

Wymiar czasu:
  0,6 etatu - 24 gdziny tygodniowo

Miejsce składania ofert:
  Gminnej Bibliotece Publicznej w Ujeździe, ul. Tomaszowska 1

Wymagania:

      -  Wykształcenie właściwe dla stanowiska bibliotekarza wymienione w  rozporządzeniu Ministra

          Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 5 grudnia 2012 r.

  - komunikatywność, życzliwość

  - umiejętność obsługi komputera

Zakres obowiązków:
          - obsługa czytelników w filii bibliotecznej

   - dbanie  o księgozbiór i prawidłowe  ustawienie na półkach

   - prowadzenie katalogów bibliotecznych

   - organizacja i prowadzenie warsztatu informacyjnego filii

   - prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczość

Wymagane dokumenty:
          - CV (curriculum vitae)

    - list motywacyjny

    - kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dorobek zawodowy

    - oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie

Dodatkowe informacje:

Dokumenty należy składać w:

- Gminnej Bibliotece Publicznej w Ujeździe, ul. Tomaszowska 1

- osobiście

- listownie

- za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres : gbpujazd@interia.pl

  Dobrowolska Anna [inspektor] dnia 18 2013

  dnia 21 2013 godz. 11:44

Urząd Gminy w Ujeździe, Plac Kościuszki 6 97-225 Ujazd
tel. 44 719-21-23, 719-21-29, 719-23-61, 719-23-01
fax. 44 719-21-29 wew. 47
ugujazd@ujazd.com.pl